#prom2017

prom17_1200

#prom2017

Serdecznie zapraszam Was, drodzy przyszłoroczni Maturzyści, Rodzice przyszłorocznych Maturzystów. Wiem, że studniówka to duży wydatek: sukienka, garnitur (często pierwszy w życiu 😉 ), sala, fotografia, film oraz cała masa innych elementów, dlatego przygotowałem dla Was ofertę dostosowaną do indywidualnych możliwości. Podzieliłem zatem ofertę na cztery warianty cenowe. Każdy pakiet oczywiście obejmuje moją (jeśli zlecenie jest większe, to fotografów jest więcej) obecność na imprezie, zdjęcia z każdego istotnego momentu (polonez, przemowy, zabawa, zdjęcia grupowe, życzenia dla kadry dydaktycznej i inne), odbitkę 30 x 20 cm oraz komplet obrobionych zdjęć na różnego typu nośnikach, bowiem tu zaczyna się już różnicowanie:

 1. CHMURA
  Podstawowy pakiet. Zamawiający otrzymuje dostęp do zdjęć na serwerze w dwóch rodzajach rozdzielczości (do publikacji i wykonania odbitek).
 2. DVD
  Oprócz zdjęć online zamawiający otrzymuje płytę DVD w twardej kopercie.
 3. DVD PLUS
  Oprócz zdjęć online zamawiający otrzymuje płytę DVD w sztywnym opakowaniu z kompletem nadruków
 4. PENDRIVE
  Zamiast płyty zamawiający dostaje pendrive w pudełku z kompletem nadruków.

Oprócz wspomnianych albumów jest możliwość zamówienia fotoksiążek (100 zdjęć), smartbooków (pakiet 50 zdjęć w książeczce z możliwością ich wyrwania), dodatkowych płyt, odbitek, kalendarzy itd. Wszystko jest kwestią ustalenia na etapie rozmów przed i po imprezie. Oczywiście każdy w danej grupie może zamówić inny pakiet. Do każdego zlecenia dodaję płytę DVD dla wychowawcy oraz do archiwum szkoły.

Wszelkich informacji chętnie udzielę telefonicznie lub mailowo 🙂