Inne

Suzuki Intruder LC 125

IMG_1877.jpg

Witajcie 🙂

Oprócz fotografowania ślubów, koncertów, czasem krajobrazów, czasem zdarza mi się zrobić zdjęcie jakiejś jeżdżącej maszyny.

Kolega Piotrek poprosił mnie, abym sfotografował jego motocykl, który właśnie sprzedaje. Fotografowanie pojazdów do sprzedaży wymaga uwzględnienia atutów, ale i (jeśli są) wad, wiadomo – uczciwość 😉 . Fotografowanie motocykla jeszcze dodatkowo wymaga wpasowania się w klimat. Nie od dziś wiadomo, że jednoślady kojarzą się z wolnością i nonkonformistycznym podejściem do życia. Dlatego zdecydowanie lepiej będą wyglądać zdjęcia wykonane gdzieś na łonie natury niż na podwórku czy w garażu. Dlatego z Piotrkiem wybraliśmy urokliwe miejsce między Głogowem Młp. a Wysoką Głogowską – rzadko uczęszczaną drogę, tzw. Sokołowiankę (można tamtędy dojechać do Sokołowa Młp., chociaż w pewnym momencie kończy się asfalt). Właściciel dzielnie asystował z blendą 😉

Swoją drogą, zapraszam do kupna motocykla – naprawdę fajnie jeżdżąca i wyglądająca maszyna i nie wymaga posiadania prawa jazdy na motocykl.

IMG_1878IMG_1882IMG_1884IMG_1886IMG_1888IMG_1859